MBA na VŠFS – Připravíme vás na zkoušky mezinárodních profesních certifikací

Studium MBA na Vysoké škole finanční a správní ve spolupráci se City University of Seattle, USA, vám pomůže získat nejen potřebné kompetence pro kariérní růst v domácích i mezinárodních společnostech, připraví vás také na složení profesních certifikovaných zkoušek. Některé z našich studijních specializací vám v rámci studia programu MBA poskytnou i důležitou část přípravy potřebnou ke složení mezinárodních zkoušek odborné způsobilosti: Chartered Financial Analyst® (CFA) a Professional Certified Marketer® (PCM).

Další zkoušky, na které je možné se připravit v rámci MBA studia na CityU: Certified Associate in Project Management® (CAPM), Project Management Professional® (PMP), Certified Public Accountant® (CPA), Certified Analytics Professional® (CAP), Global Professional in Human Resources® (GPHR), Senior Professional in Human Resources® (SPHR), Professional in Human Resources® (PHR) nebo Certified Management Accountant® (CMA).

Více informací na https://www.vsfs.cz/en/?id=3059-mba-bsba-global-program nebo nám napište či volejte +420 210 088 816, mba@vsfs.cz. Těšíme se na vás!